Paranormální jevy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paranormální jevy

Fórum o paranormálních jevech
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Norberský Les

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
PonchoCZ




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 18. 05. 09

Norberský Les Empty
PříspěvekPředmět: Norberský Les   Norberský Les I_icon_minitimeMon May 18, 2009 12:57 am

Mno jak bych zacal..! Asi polohou oblasti známé před 16.lety jako Norberk . Norberkské Lesy se nachazí asi 5km od Města Moravský Beroun . Kolem Obce Norberčany na obci není nic zajímavého ale konkrétně kolem a v Lesích u Obce se nachazí zajímavá místa... jako opustená Nacistická pevnost uprostřed lesů která je asi 18km severovýchodním směrem od obce norberčany .Myslím že o poloze by to bylo vse a ted přímo k věci! :

V roce 1941 byl v tehdejších lesích známích pod jmenem Důir Norberg vystaven Bunkr či pevnost nebo tajné stredisko pro vískum čehosi podle pamětníků co žijí se tam po 2.sv vozil beton a olovo asi se uz nedovíme co se tam přesně skoumalo či dělalo ale do dnes se tam traduje že je tam zalitá v zemi obrovská zakladna známá pod kricím jménem Hunttrest Fortres o které se zminuje v nekterých tajných nacistických spisech. Je známo že Hitler se snažil vytvořit specialní jednotky pomocí mutací ATP... ale to se mu vzhledem k tehdejší znalosti genetiky nepovedlo!

A ted k věci :
17.6.1981 se mému dědovy stala podivná věc vlastnil statek a asi v 21:00 se z jedné ohrady s krávami začali ozívat zvláštní zvuky které šli slišet přes celou obec. Děda druhého dne nasel 13 krav rostrhaných a to se opakovalo asi co 3měsíce po sobě snažili se viníka chytit ale nic. ted se děda odstěhoval ale to není podstatné když mi to vyprávěl zaujalo mě to tak jsem chtel zjistit o co vlastně jde sěl sem na obecní úřad a z archivních spisů jsem zjistil zě to co se stalo mému dědovy nebyl jediny případ. Bylo tam asi dalších 40 spisů o rostrhaných krávách a jiných zvíratech dokonce i o člověku .
Nemam ponětí co se tam děje ale za posledních 60let se to prí zhoršuje...Pak jsem vzal kamarady a šli jsme prozkoumat tu pevnost a našli jsme Jí ! Ale je uzavrěná a zalitá betonem a olovem.Co vím tak toto naposledy udělali v Černobylu...!!!!To je asi tak vše .!
Návrat nahoru Goto down
Kelt
Admin
Admin
Kelt


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 08
Age : 33

Norberský Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Norberský Les   Norberský Les I_icon_minitimeMon May 18, 2009 3:39 pm

WOW moc díky za informace. Vypadá to dobře. Takže v té "pevnosti" nejsou žádné průchodné vchody ? Takže by se tam třeba nedalo nějak dostat ? Chtělo by to aby po dalším takovém činnu ,někdo šel kouknout do okolí té nácovské pevnosti. Třeba by jste tam našli nějaké stopy. Jako například krev a pod. Kdyby si byl tak hodný a až se něco podobného zase stane ,tak to tam šel okouknout a pak nám to sem napsat. Určitě bychom ti byli vděční ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://paranormalnijevy.blog.cz
PonchoCZ




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 18. 05. 09

Norberský Les Empty
PříspěvekPředmět: RE:Norberský Les   Norberský Les I_icon_minitimeMon May 18, 2009 8:09 pm

Mno nevím zdali je ten celý objekt zalitý olovem a betonem ale mam takový pocit zě jsem někde slišel že je tam jen Betonová zábrana asi 3m dlouhá... a také prí už někdo uvnitř té pevnosti byl a říkal ze to je šesti patrový komplex ale to už nvm jestli to je pravda... ale stálo by za to někdy vzít par lidí krumpáče a skusit se dostat dovnitř... Fight
Návrat nahoru Goto down
Kelt
Admin
Admin
Kelt


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 08
Age : 33

Norberský Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Norberský Les   Norberský Les I_icon_minitimeMon May 18, 2009 9:05 pm

To souhlasím. Mohl bych vzít pár kámošů plus uživatele a lovce SW a přijet se za tebou podívat. Mohla by to být zábava. Sekačka
Návrat nahoru Goto down
http://paranormalnijevy.blog.cz
Sponsored content





Norberský Les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Norberský Les   Norberský Les I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Norberský Les
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Paranormální jevy :: Lov duchů :: Záhadná místa-
Přejdi na: