Paranormální jevy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paranormální jevy

Fórum o paranormálních jevech
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Výdělek na internetu

Goto down 
AutorZpráva
Kelt
Admin
Admin
Kelt


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 12. 08
Age : 33

Výdělek na internetu Empty
PříspěvekPředmět: Výdělek na internetu   Výdělek na internetu I_icon_minitimeFri Feb 13, 2009 1:58 am

Víte na internetu se dá dobře vydělat. Bohužel potřebuji věcičky pro lov a pro svoje soukromé potřeby a to vyžaduje peníze. Jak je finanční krize tak nikdo nechce dát brigádu ,čili musím si najít jiný příděl peněz. Nebojte nebudete na tím tratit. Není to že Vy by jste na mě vydělávali ,ale samy sobě si můžete vydělat. Tak huráá do práce ;-) Jak na to ? Tak tady to máte.

[quote] Vím že tato zpráva vypadá jako obyčejný spam ,ale opak je pravdou ! Víte vydělávat na internetu se opravdu dá a to pěkné peníze ,ale člověk to nemůže dokázat sám ,ale potřebuje k sobě pár lidí. Nemůže Vám hrozit nic jiného než výdělek , nepodepisujete žádné smlouvy , vyplácíte se peníze přez nejbezpečnější internetovou bankou světa , či-li toto je naprosto bezpečné. Co je zapotřebí ? Internet a znalost Angličtiny. Jak to funguje ? Klikáte na různých stránkách na bannery (reklamy) a za to dostanete peníze. Když se zaregistrujete pode mě dostanete něco navíc. Co ? Jednoduše já mám premium účet na klikačkách viz. níže. Čili když budete klikat na reklamy tak mě se započítá + procento z Vašeho výdělku a to samé když klikám já. To je dobré ne? Rozhodnutí je jasné a je to jen a jen na Vás!

Koukněte se na moji stránku zde a podpořte mě tím že se pode mě zaregistrujete pod nějakou klikačkou.

jistě jste si všimli že jsem pod Shoaboard od blueboard umístil reklamu od AdFoxu.com . Kdo mě chce podpořit ,tak ať klikne. Děkuji
Návrat nahoru Goto down
http://paranormalnijevy.blog.cz
 
Výdělek na internetu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Paranormální jevy :: Volnost-
Přejdi na: